Nechoďte už na koupaliště


V posledních letech i tady v České republice čelíme opravdu vysokým letním teplotám. Proto spousta lidí vyráží co nejdříve to jde na koupaliště. Chtějí si nejen sami, ale i s dětmi užít studenou vodu a nějaké vodní radovánky v podobě vodních atrakcí. Tobogany, skluzavky, různé víry, protiproudy a spousta dalších věcí včetně stánků s občerstvením lákají tisíce lidí. Není divu, že je často potřeba stát ve frontách na zmrzlinu i na převlékací kabinky. Proto je potřeba počítat s tím, že budete na návštěvu koupaliště potřebovat více času.

bazénový vysavač

Celá řada lidí se proto rozhodla, že si raději pořídí bazén domů. Dnes ty nejlevnější koupíte v supermarketu i za pár stovek korun. Takový bazén ale většinou nemá dlouhou životnost. Proto je lepší zainvestovat do něčeho kvalitnějšího. Ideální jsou plastové bazény, protože jsou vyrobeny z velmi odolného plastu. Ten byl vyvinut speciálně pro výrobu bazénů, protože ty bývají venku po celý rok, a musí tak odolat nejen horku ale i mrazu.

U nás najdete spoustu bazénů, které jsou cenově dostupné. Nabízíme čtverec, obdélník, ovál i kulatý tvar. Máme na skladě mnoho rozměrů, a pokud si projdete náš web, poradíme vám i s tím, jak bazén vybrat. Zároveň máte možnost objednat si u nás bazén na klíč. Naše bazény jsou k dostání i s doplňky, které zvýší komfort užívání bazénu.

brýle u bazénu

Na co rozhodně nezapomínat?
Každý bazén je nutné udržovat, aby voda v něm byla stále čistá a nezávadná. Pokud voda v bazénu nemá čirou barvu, je nutné okamžitě zasáhnout. Je potřeba pravidelně vybírat nečistoty, které do bazénu napadají. Na povrchu bazénu se uchycují bakterie, a ty je možné setřít nejlépe bazénovým vysavačem. Dolphin SUPREME M400 Bazenygluc
je velmi výkonný vysavač, který je vybaven kartáči pro ještě snazší úklid. Skvěle a snadno se ovládá, a zanechá po sobě dokonale čistou bazénovou vanu.