Chcete mít chytré auto?


MALÁ ČERNÁ KRABIČKA
Období digitalizace, sdílení a připojování je zde! Nevyhýbá se nikomu a ničemu. Velký krok v digitálním světě udělalo malé zařízení, které dokáže propojit vaše auto s vaším chytrým telefonem. Nová auta tuto vymoženost již mají zabudovanou ve výbavě, ovšem starší autíčka nechtějí zůstat pozadu, a tak je jejím majitelům nyní umožněno, aby také mohli se svým vozem komunikovat. Není potřeba kvůli tomu kupovat nové auto. Tuto jedinečnou možnost jim totiž poskytne malinké černé zařízení s názvem Chytré auto.

MOZEK DO AUTA
Malý černý modul zapojíte ve vašem autě do OBD (zásuvka pro načtení informací z palubního počítače), propojíte to přes mobilní aplikaci, a rázem váš automobil dostane mozek. Veškeré načtené informace můžete zpracovávat přes váš mobilní telefon, ve kterém máte nainstalovanou aplikaci. Stačí opravdu tak málo, abyste si své auto dokonale vylepšili, a z obyčejného auta je rázem chytré auto.

VYBITÍ BATERIE NEHROZÍ
Zařízení Chytré auto je vybaveno vlastní baterií a monitoruje také stav autobaterie ve voze, takže se nemusíte bát, že by autobaterii svým odběrem vybilo. Když je automobil zaparkovaný, zařízení se občas aktivuje tak, aby to autobaterii příliš nezatěžovalo.

CO VŠECHNO CHYTRÉ AUTO UMÍ?
·         Informuje o poloze zaparkovaného automobilu.
·         Informuje o stavu auta.
·         Upozorňuje na překročení rychlosti.
·         Hlásí detaily o stylu řízení, práci s plynem, o otáčkách, vzdálenosti, spotřebě, a další data.
·         Upozorňuje o nabourání vašeho automobilu jiným účastníkem silničního provozu.
·         Ohlásí vám odtah vašeho vozu, nebo jeho krádež.
·         Nahlásí vám stav baterie a paliva.
·         Uchovává si informace o poslední jízdě.
·         Ukládá diagnostiku poruch.
·         Hlásí technické závady.

Všechny pro vás důležité informace, které získáte díky Chytrému autu, si můžete stáhnout, přeposlat, a například si z nich vytvořit svou vlastní knihu jízd.