K objednávce kojeneckého oblečení dárek dle vašeho výběru!

Kojeneckou výbavičku je radost pořizovat. Těšíte se na nový přírůstek a aby malé vědělo, že se na ně těšíte, měli byste mít doma dostatečný počet „bodýček“, titěrných triček a košilek. Doporučujeme pro novopečené maminky spíše košilky, protože se snadněji oblékají a než získáte tu správnou rutinu, objednejte si jich dostatek. K dalšímu vybavení je potřeba dokoupit alespoň pět kusů dupaček a upozorňujeme vás, že budete nadšená. Protože máme tak obrovský výběr barevných kombinací, které jsou skutečně někdy až roztomilé, přesto si vás dovolíme upozornit, nekupujte jich přehršel. Brzděte.

miminko v růžovém

Protože vaše miminko poroste jako z vody a dvacatery dupačky, byť úžasné s nádhernými motivy, ale v jedné velikosti, skutečně neunosí. Nezapomeňte, maminky, objednat i kombinézku, bavlněné mako čepičky. V zimě myslete na zateplené čepičky a rukavičky. Dále do objednávky přidejte alespoň tři kusy kabátků či mikinek anebo svetříků. Nezbytným je i overal na spinkání, kalhotky na plínky a alespoň čtvery capáčky

růžové capáčky

Připravte si peněženku, která se koupí výbavičky pro vaši zatím ještě nenarozenou ratolest poněkud ztenčí, ale máme pro vás skvělou zprávu! Dárek při nákupu nad 2500,- Kč Kojeneckeobleceni. A výběr dárku ponecháme zcela na vás, na vašem uvážení.

Do internetového košíku nemusíte vkládat jen nutné oblečky pro miminko, které bude potřebovat, ale pro vaši radost klikněte i na dárek, který si vyberete. A může to být lehká hřejivá kojenecká fleec bílá deka – to v případě, že jste si nenechali prozradit pohlaví vašeho potomka, který je schovaný u maminky v bříšku. Pokud ale už víte, že se vám narodí holčička, můžete volit růžovou fleec deku, ale máme v nabídce i pro chlapečky deku modré barvy. Deka je o rozměru sedmdesát na sedmdesát a můžete ji použít jak do postýlky, tak i do kočárku. Pokud by vám tato nabídka nevyhovovala, protože dečku jste již dostali dárkem třeba od babičky, pak vám nabízíme dárek, jakou je sada praktických nádobek na jídlo i s lžičkou.