Prodloužené víkendy v srdci vinařského kraje

Výbornou možností, jak si odpočinout od dětí a každodenního stereotypu je nabídka prodloužených víkendů ve stylovém komfortním HOTELU GALANT v srdci Moravy v historickém středu malebné Lednice. Obzvláště mimo hlavní letní sezónu zde najdete romantiku a klid, který potřebujete k načerpání nových sil pro další období.

Krásným ročním obdobím v tomto kraji je podzim, kdy se okolní krajina plná svahů s rozsetými vinohrady začne barvit do teplých barev podzimu. Naplno si můžete vychutnat romantickou atmosféru zdejší krajiny při pěších toulkách přírodou, nebo si můžete projet blízké i vzdálenější okolí po cyklostezkách, které se proplétají celým regionem.

zámecký skleník

Můžete se nechat inspirovat ŘÍJNOVÝM PRODLOUŽENÝM VÍKENDEM Lednice.Galant z roku 2019, který byl na míru připraven pro klienty HOTELU GALANT.

Hotel nabízí pohodlí a relaxaci. Obzvláště oceníte široké možnosti wellness přímo v prostorách hotelu. Finská sauna vám udělá dobře na těle i na duši, ve vířivce si můžete ve dvou užít intimní okamžiky a pokud máte rádi masáže, rozhodně je nevynechejte. Milovníci vína si určitě ve zdejším kraji přijdou na své. Přímo v hotelu je i vinný sklípek.

Minaret Lednice

Pro milovníky historie je v Lednici a okolí mnoho zajímavých cílů, kam se můžete podívat. Velice zajímavý je rozlehlý skleník v areálu zámecké zahrady. Sama stavba skleníku je natolik zvláštní, že stojí za vaši pozornost. Jde o robustní litinovou konstrukci, na které je upevněno 52 tisíc skleněných tašek ve tvaru rybích šupin. Uvnitř je velká sbírka asi 250 druhů vzácných rostlin převážně z tropického prostředí. Samotné okolí lednického zámku nabízí návštěvu v rozlehlém zámeckém parku, který byl založený počátkem 19. století. Najdete zde mnoho vzácných dřevin z celého světa, rybník s uměle vybudovanými ostrůvky a vzácný maurský Minaret, který je jedinou dochovanou stavbou v maurském stylu na území Česka.