Zuby jsou naše vizitka

Zuby jsou důležitou součástí každého z nás, a pokud se o ně dostatečně nestaráme, tak si zaděláváme na pořádný problém. Díky pravidelnému čištění udržujeme chrup zdraví a bez zbytečných nečistot. Už jako dětem nám naši rodičové říkali, že čištění zubů je základ a musí se dělat nejméně dvakrát denně. Pokud jste na toto pravidlo kašlali a teď máte zuby plné kazu, tak rozhodně nejste šťastní. Nebude, ale nejspíše ani šťastnější po návštěvě zubaře, který Vám napočítá tučnou sumu za jejich obnovení, pokud to bude v jeho silách. Zubní ordinace Praha, je nová klinika, která přijímá nové zákazníky a také spolupracuje s pojišťovnami, takže Vás opravu zubů nevyjde na velké peníze.

Ordinace

Tato ordinace je vybavená nejnovějšími přístroji a profesionálním personálem. Ochota zaměstnanců je na vysoké úrovni a jejich klinika leží na příjemné pozici. Můžete zde pohodlně zaparkovat a to u obchodního centra Eden. Toto centrum leží pouhých 5 minut od kliniky pěšky a je to doslova za rohem. Dostat se sem dá také spoji a to jak autobusem, tak tramvají. Mimo to přijímá klinika i celé rodiny, takže není problém přihlásit celou rodinu a dojet na preventivní prohlídku.

Díky moderním technologiím kliniky nemusíte jezdit přímo na místo, abyste se registrovali, ale můžete svojí registraci provést online přes internet. Díky této registraci budete mít přesně stanovený čas a dne, kdy se máte na kliniku dostavit. Nehrozí Vám tak žádné fronty a hodinové prostoje v čekárně, ale budete rovnou na řadě. Navíc je zde také zubní hygiena, která ve většině případů předchází zákroku. Tudíž máte vše na jednom místě a nemusíte nikam jezdit.

Ordinace (2)

Pokud jste tedy svůj chrup zanedbávali a teď byste ho chtěli dát do pořádku, tak se obraťte na tuto kliniku. Zaručeně nebudete litovat a Vaše zuby budou vypadat znovu jako nové. Proto neváhejte a registrujte se už nyní.