Nabízíme kvalitní textilní omítky

Každá určitě chce aby jeho království vypadalo nádherně a útulně a právě z toho důvodu tu pro vás máme textilní omítky https://colortap.cz/. Každý z vás bude naprosto spokojený, a to díky nádhernému a dokonale vypadajícímu vzhledu ale i kvůli cenám za které se daný sehnat, protože textilní omítky seženete za velice přijatelné ceny. Pokud vaše zdi obsahují jakékoliv praskliny nebo nerovnosti nemusíte se vůbec ničeho bát. Textilní omítky totiž veškeré nerovnosti a praskliny dokonale zakryje takže ve výsledku ani nepoznáte že se na vaší zdi někdy něco takového nacházelo. Stejně jako u tekutých tapet tak i textilní omítky dokonale tlumí zvuk a jsou dokonalý tepelný izolant, takže v zimě nemusíte skoro vůbec topit protože po jednou zatopení vám tepelná omítka na zdi teplo krásně udrží.

Vzor 1

Stejně jako u všech barev a podobného příslušenství máte na výběr hned z několika různých barev či vzorníků. Jednou z nejlepších výhod je že si můžete vymyslet a nechat vytvořit vlastní vzor či barvu textilní omítky. Pokud chcete vymalovat místnost kde věšíte prádlo ale bojíte se vlhkosti, je textilní omítka ta pravá volba, textilní omítky totiž také regulují veškerou a přebytečnou vlhkost. Jako další z výhod je samozřejmě exkluzivní a naprosto nádherný a dokonalý vzhled. Způsob nanášení těchto omítek je naprosto snadný a stačí vám k tomu hladítko, váleček nebo pistole na omítky. Textilní omítky se dají používat jak pro bytové prostory tak i pro různé pracoviště. Textilní omítky jsou přírodní produkt, protože se vyrábí především z bavlny neboli z bavlněných vláken, vodou rozpouštěného lepidla a hned z několika zvýrazňovacích vláken. Těmi jsou především různé druhy flirtů.

vzor 2

Textilní omítky a jejich nanášení – daná suchá směs neboli textilní omítka se rozmíchá s vodou a poté se již může rovnou nanášet na vodu, textilní omítky nanášejte plastovým hladítkem, nebo pistolí na stříkaní omítek. Daná tloušťka natahované vrstvy je 2 mm. Pokud se na vaší zdi nachází poškozená místa, můžete je kdykoliv opravit. Na textilní omítky můžete narazit v bytech, domech ale také v kancelářích, obchodech nebo v hotelech. Když vám zbyde rozmíchaná směs nemusíte jí vyhazovat protože rozmíchaná směs vydrží až 2 dny. Jak už bylo uvedeno výše, textilní omítky https://colortap.cz/ seženete je hned v několika barvách či vzorech – například v : Červené, modré, žluté, bílé, oranžové, zelené barvě a hned několik dalších. Co se týče těchto textilních omítek seženete je za velice přijatelné ceny a to od 305 Kč do 2 000 Kč, takže se nemusíte bát že byste v obchodě nechali celé mění. Seženete je vlastně v každém obchodě s barvami, ale také online na internetu například od značky Colortap. Kde máte vytvořený vlastní ceník od dané firmy ale také dokonalý popis + vzorník.