Nemusíte vyhořet, my vás přestěhujeme


Někdy je potřeba změnit bydliště, případně přemístit svoje podnikání na novou adresu. Kromě hromady zařizování na úřadech vás čeká stěhování všeho, co potřebujete mít s sebou. Nezáleží na tom, kolik věcí vlastníte, ale jde o to, zda to zvládnete sami. Všechno se musí pečlivě přebrat, abyste s sebou nevozil zbytečně věci, které už vám k ničemu nebudou, a ty vyhodit. Nevěřili byste tomu, i toto zabere hodně času.

Po třídění je potřeba všechno zabalit. Musíte si sehnat obalový materiál. Klasikou jsou banánové krabice ze supermarketů, ale ne všechny obchody je nabízí a zákazníkům dávají. Stejně vám potom většinou stačit nebudou a vy budete potřebovat další. Totéž s bublinkovou folií na křehké věci a páskami, aby se vám všechno snadno převáželo.

krabice s věcmi

Tím to ale nekončí
Asi víte, že potom musíte všechno naložit, převézt a zase vybalit. Stěhování zkrátka není žádná legrace. Ne každý to zvládne sám, protože je to zdlouhavý proces, který je navíc náročný na psychiku i fyzičku. S tím vším vám může pomoct stěhování Praha odnesto.cz. Působíme i po okrajových částech, a díky našemu vybavení zvládneme přestěhovat nejen klasické domácnosti, ale i firmy a velmi těžká břemena.

stěhováci stěhují

Na našem webu najdete ceník obalových materiálů i ceník samotného stěhování. Cena se liší podle počtu pracovníků, použitých vozidel a podle vzdálenosti. Orientačně si můžete cenu spočítat sami, ale my vám rádi provedeme kalkulaci. https://is.muni.cz/th/99503/esf_m/dp0421zkracena-na-prani-podniku.doc Ta je nutná zejména u stěhování velkých břemen.

Netrapte se se stěhováním, a svěřte svoje věci do našich rukou, protože my víme, jak na to. Zvládneme vás přemístit v kratším čase, než by to trvalo vám, a ještě si ušetříte spoustu nervů. Jsme profesionálové, kteří si poradí se všemi nástrahami stěhování.
Skvělá služba navíc: potřebujete někam dát svoje věci, než najdete nové prostory? Zajistíme vám uskladnění.