Svatba? Nemám luxusní svatební oznámení.

Požádal vás váš partner o ruku? A vy jste mu tak řekla ano? Pokud ano tak už určitě dopředu zařizujete svou vlastní svatbu, ale máte svatební oznámení? Jste žena, a právě jste se zasnoubila s vaším partnerem se kterým plánujete společnou budoucnost? Pokud ano a máte stále ještě motýlky v břiše, tak si určitě přejte mít tu nejkrásnější svatbu jakou kdy svět viděl. Jenomže taková velkolepá svatba není jen tak. Je zde velké množství možností, jak si jí uspořádat. Někdo preferuje svatbu pod širým nebem, jiný zase v kostele. Ale co takové svatební oznámení díky, kterému tak dáte vědět nejen své rodiny, ale také svým kamarádům nebo i snad kolegyním v práci, že z vás bude už v nadcházejících měsících ta správná manželka?

svatba

Moc dobře víme, že svatba je velmi nákladná záležitost, při které je potřeba si každý krok velmi dobře promyslet. Vámi našetřené peníze se budou navíc teď hodit. My vám nabízíme možnost mít za velmi dobrou cenu také kvalitní svatební oznámení, které se vám bude tak líbit, že takové bude chtít jednou vaše nejlepší kamarádka, která se také chce vdávat, ale až po vás. Proč si tedy toto přání nesplnit již dnes, a proto se obraťte právě na nás, a spolu už vymyslíme to nejlepší možné řešení, které se vám určitě bude zamlouvat. Milujete navíc sladké?

svatba

A máte krabičky na vaše milované makronky? I ty vám můžeme nabídnout. Vybere si u nás i ten nejnáročnější zákazník či zákaznice kterou jste kdy mohli vidět. Náš sortiment je opravdu bohatý. A kdo se zrovna nevdává nebo nežení, tak si u nás může také vybrat. Milujete oslavy, party a všude kde se slaví? Kdo s námi souhlasí, tak si ještě dnes určitě vybere na svou vlastní oslavu narozenin ty nejlepší pozvánky, díky kterým přijde tolik kamarádů, že bude překvapený. Ano umíme pomalu až zázraky. S jakýmkoliv vašim dotazem si dokážeme poradit a pomoci vám s vaším výběrem. Nemusíte se tedy bát, že byste na něco zapomněli. Těšíme se na vaše objednávky a dotazy.