Věnujte čas a pozornost sobě

V mnoha motivačních citátech najdete slova plná odhodlání pro každou osobu, která v poslední době sama na sebe neměla čas. Ano, všude na sociálních sítích na nás číhají motivační věci typu „navraťte se sám k sobě“ nebo „myslete na sebe“ a tak dále. V takovém množství si už člověk musí nutně říci, že na tom nejspíše opravdu něco bude. Přemýšleli jste o tom někdy? Děláte něco pro sebe, ať už fyzického nebo psychického, abyste si ulevili od všednodenních starostí z práce nebo z péče o vaše děti? Chodíte cvičit nebo je pro vás největší pohoda zalézt si pod peřinu k pěknému filmu? Každý ať si to udělá dle svého, hlavní je odpočinek. Ten dokáže doslova zázraky.

svíčka levandule

Se správnou vůní je to to pravé ořechové

A tak, jak každému vyhovuje něco jiného, je to tak třeba i s vůněmi. Každému naladí blažený a hřejivý pocit něco jiného. Mohou to být například levandulové svíčky, jejichž zažehnuté plamínky dodávají kromě harmonické energie také krásnou relaxační vůni. Navíc třeba tato fialová svíčka zastoupí i roli dekorativního předmětu, pokud máte laděnu vaši domácnost do této barvy. A nemusí se výhradně jednat o předmět, který musíte mít vy ve svém vlastním obydlí.

svíčka s levandulí

Můžete ho třeba také věnovat někomu z vašich blízkých, který zrovna slaví nějaký svátek nebo narozeniny a vy sháníte nějakou drobnost, abyste na připravovanou oslavu nepřišli, jak se říká s prázdnou, ale abyste oslavence také něčím potěšili. Obzvlášť pokud se jedná o ženu, neuděláte rozhodně chybu tímto zajímavým předmětem. Bude mít brzy vaše maminka nebo babička narozeniny a vy sháníte k velkému daru ještě nějakou drobnost? V tom případě je toto ideální dáreček jen tak pro radost. A radosti, ty si musíme dělat, a to nejenom třeba když jsou narozeniny, ale třeba i jen tak. Nejdůležitější kromě zdraví je totiž také dobrá nálada.