5 odstínů růžové, bez kterých se váš šatník neobejde

Není pravda, že růžová je jen pro dětičky, princezny a naivní blondýnky. Naopak, růžová sluší každé ženě a umí lehoučce zabrnkat na její něžnou notu a přitom jí neubrat nic na dospělosti a vyzrálosti. Ovšem musí se umět zkombinovat. Jaké nejzásadnější odstíny růžové potřebujete mít doma?
1)      Baby pink
Nejněžnější a nejroztomilejší odstín růžové je jako stvořený pro společenské svetříky, měkoučké plédy a přehozy, ale i punčochy a vílí šaty, ve kterých chcete být princezna. Připomene vám květen, třešňové květy, svatební veselí v družičkovských šatech a poupata tulipánů.
sytě růžové boty
2)      Starorůžová
Nosily ji naše babičky a byly v ní královny elegance. Starorůžová je noblesní vznešená barva, která se skvěle hodí k saténovým materiálům – co jí chybí na jasnosti baby pink růžové, to dožene leskem a temnější strunou. Ideální na halenky ale i kalhoty, které doplní vás denní look.
letní růžové šaty
3)      Malinová
Rozpustilá malinovka byla v dětství láskou nejednoho z nás. Její odstín je neodmyslitelně spjat s létem, horkem, rybníkem, ale i se sladkou výraznou chutí. Přesně taková je i malinová barva. Pokud v tomto odstínu nemáte aspoň lak na nehty, což byste rozhodně měla, sáhnete po halence, šátku, sukni, nebo ideálně šatech, které krásně podtrhnou váš barevný typ.

4)      Barbie sytá růžová
Barbie růžová není jenom pro malé holčičky! Ovšem je pravda, že s překombinováním této barvy můžete budit lehce přeplácaný, kýčovitý nebo dětinský dojem. Skvěle se hodí na trička, halenky nebo svetry, pokud zvolíte zbytek modelu ve střízlivých barvách – žádné stříbrné třpytky, žádné flitry a rozhodně už žádnou další růžovou.
růžová v trávě
5)      Vášnivá
Temně růžová, téměř fialová, kterou už by leckdo za růžovou ani neoznačil, nesmí zůstat pozadu. Vášnivá růžová připomíná orchidej a hodí se ve chvílích, kdy chcete udělat dojem dámy. Je vhodná na všechny kousky oblečení, protože nesvítí tolik, jako její sesterské odstíny, ovšem výraznosti vám dodá plnou náruč.