Buďte vždy v obraze

Když někdo podniká v oborech souvisejících třeba s osobními a nákladními vozy nebo se stavební, ale i jinou podobnou technikou, nejednou má problém s tím, jak to všechno vůbec uhlídat. Protože kontrolovat něco takového je jako uhlídat pověstný pytel blech. Jeden kus techniky je tady, druhý tam a třetí onde, jeden se zrovna pohybuje poblíž, ovšem za pár hodin bude kdesi v dálavách, a jiný přesně naopak. Jeden stroj má pracovat od tolika do tolika hodin, druhý má být v provozu nepřetržitě, zatímco další se má odstavit a odvézt na technickou prohlídku. Do tohoto vozu má být natankováno tolik paliva, do toho druhého tolik, a to by mělo vystačit na tak a tak dlouhou dobu.

stroj mechanický

Prostě je v tom docela chaos. A je nad slunce jasné, že ve zmatku se může dařit i někomu s nekalými úmysly. Jeden ze zaměstnanců si tak v nestřeženém okamžiku ‚omylem‘ natankuje naftu namísto do služebního vozidla do soukromého kanystru, jiný ji sice načerpá tam, kam má, ale pak vezme hadičku a vycucne z erární nádrže tolik, kolik potřebuje a na kolik si troufá, další nasedne do erárního stroje a jede si přivydělat na nějakou soukromou fušku, zatímco druhý si namísto práce pospí na zadním sedadle,…

A majitel takové firmy? Ten aby se z toho zbláznil. Neuhlídá to a pak se nedoplatí. Pokud tedy nevsadil na https://www.rmc-system.com/.
Tento systém je ve své podstatě geniální věc, umožňující sledování vozidel a další techniky na dálku. Ať už dotyčný podnikatel provozuje auta osobní nebo nákladní, ať už mu říká pane komunální technika, stavební či zemědělské stroje, lokomotivy nebo vysokozdvižné vozíky, vždy si může být jist, že mu neunikne zhola nic. Tedy co se týká parametrů, jež si v tomto systému nastaví.
Díky tomuto systému má přehled o tom, kde je jaké vozidlo a jak je toto vytížené, dozví se o každém zneužití či dokonce krádeži jak této techniky, tak třeba i pohonných hmot.

gps mapa

Tímto systémem lze ale zrovna tak kontrolovat i docházku a jízdní styl řidičů, jejich nasazení a výkonnost.
A notně to usnadní i papírování, jež s vykazováním kdečeho souvisí.
Podnikatel, který si tento systém pořídí, tak má přehled o lecjaké maličkosti, a to i když je na hony vzdálen od dotyčného místa, zaměstnance a zařízení. Nic mu neunikne, nic mu nelze nabulíkovat. Ba naopak – dokáže to nejednou ještě vylepšit i to, co by bylo jinak považováno za dokonalé, a ušetřit.
A to se to potom podniká!