Když muž vidí příležitost…

Muži to mají tak, že pokud vidí příležitost, neberou na nic ohledy a jdou za danou příležitostí. Mnohdy je takovým mužům jedno, jestli mají přítelkyni, ženu nebo rodinu. Pokud vidí příležitost, mnohdy se jí bez toho, aniž by se pobavil s rodinou, chopí a je mu jedno, jaké to bude mít následky. Jakmile bude vše zařízeno, teprve tehdy doma oznámí, pro co se rozhodl. Bohužel muži nejsou v těchto věcech jako ženy. Když vidí příležitost žena, vždy to prodiskutuje se svým okolím, aby zjistila, zda by udělala dobrou věc, pokud by do něčeho takového šla.

ukazatel směru

Bohužel muži a ženy jsou zcela odlišní tvorové. Každý je jinak nastavený, ale pokud se nějaké příležitosti chopí muž, ve výsledku z toho mohou ženě zůstat slzy v očích. Pokud se má nějaké příležitosti chopit žena, pak bez toho, aniž by nezvážila všechna pro nebo proti a nepromyslela, jak například dostat někde poblíž svého muže a děti, do dané příležitosti nepůjde.

bílé šipky

Je velký rozdíl mezi muži a ženami. Muži ve většině případů myslí pouze na sebe a neřeší dopad na své okolí. Jsou schopni vzdát se všeho, co mají a to jen proto, aby například mohli pracovat v zahraničí. Stává se čím dál tím častěji, že se spolu páry rozchází a to právě z toho důvodu, že jeden z páru chce jít pracovat do zahraničí a druhý nechce, jelikož by to do jeho života nemělo žádný přínos a má ještě navíc v České republice práci, která danému člověku vyhovuje. Je velmi těžké najít někoho, kdo má stejné představy jako vy a neuteče za první příležitostí, která se mu naskytne. Člověk musí hodně hledat a doufat, že se jednou objeví někdo, kdo s ním bude žít v harmonii a bez toho, aniž by jednou utekl někam daleko. Každý člověk může mít jiný názor, ale jasné, že když se chcete usadit, nepůjde to tak, že jeden bude žít tady a druhý několik tisíc kilometrů daleko. Člověku mnohdy nezbyde nic jiného, než si najít někoho nového, kdo s ním bude žít a mít rodinu.